Przejdź do treści

Ręczne urządzenia do pomiaru momentu siły - Tornado, Orbis, Captest

Marka Mecmesin od przeszło czterdziestu lat jest producentem wysokiej jakości urządzeń służących do pomiaru siły i momentu siły. W każdym przypadku można liczyć na wysoką jakość i niezawodność! W celu zachowania odpowiedniej wygody warto sprawdzić, czym są ręczne urządzenia do pomiarów.

Jednym z ciekawszych urządzeń w tym zakresie jest Mecmesin Tornado. To manualne urządzenie, które zostało wyposażone w skuteczny miernik pomiaru momentu siły. Posiada także układ elektroniczny do mierzenia zakręcania i odkręcania. Przydaje się podczas projektowania na przykład opakowań na leki z zabezpieczeniem, pojemników na kosmetyki itd. Pamięć urządzenia to 500 wyników.

Interesującym produktem jest także Mecmesin Orbis, który jest świetnym urządzeniem manualnym służącym do pomiaru momentu odkręcania/zakręcania. Posiada czytelny wyświetlacz i proste oprogramowanie. Ma solidną rączkę transportową, dlatego dobrze się sprawdzi w stałym laboratorium, jak i na stanowisku ruchomym. Model zasila się przez akumulator lub stałe podpięcie do sieci.

Podobnym narzędziem jest Mecmesin Captest, który świetnie się sprawdza w przypadku oceniania momentu siły. Jego pamięć pozwala zachować ostatnie 240 wyników. Model wykonano w klasie ochrony IP54. Posiada wyjście RS232, dzięki czemu eksport danych jest znacznie ułatwiony. Oprogramowanie tego produktu jest nieskomplikowane, jednak nadal oferuje pełną rzetelność wyników.

Pełną ofertę systemów pomiaru sił i momentu znajdziesz na stronie: 
https://www.ita-polska.com.pl/systemy-pomiarowe/systemy-pomiaru-sily-i-momentuhttps://www.ita-polska.com.pl/systemy-pomiaru-sily-i-momentu

Przeczytaj także: